menu

Proč s námi

Naše firma se specializuje na kompletní výstavbu plotů již řadu let. Jsme přímí výrobci. Sami disponujeme výrobou z kovu a ze dřeva. Zároveň jsme oficiálním obchodním a distribučním místem materiálů a technologií, se kterými máme dlouholetou zkušenost.

Hlavním benefitem pro zákazníka je kromě rychlosti stavby zejména systémové řešení navazujících činností a záruka na stavbu jako celek.

Nabízíme provedení zakázky na klíč, kapacita společnosti umožňuje realizovat zakázky malého až středního rozsahu.

Na základě zaslané poptávky s uvedením výměr nebo projektové dokumentace zhotovíme předběžný rozpočet. V případě odsouhlasení provedeme zdarma zaměření. Dodání a montáž ve sjednaném termínu.

AB Ploty na klíč

Jsme připraveni nabídnout mnoho řešení a způsobů oplocení Vašeho domu. Vybrat si můžete z dřevěných čí plastových výplní, u kovových variant lze vybírat mezi typizovanými ocelovými profily nebo vysoce efektními kovanými prvky.

AB Zámkové dlažby

Nedílnou součástí konečných úprav kolem domu jsou přístupové cesty, vjezdy, komunikační linie kolem domu, terasy, popř. zpevněné plochy pro odpočinek s krbem či otevřeným ohništěm. Zde se nabízí možnost propojení prací, kde při vhodném načasování a důsledné koordinaci lze ušetřit až 10% nákladů.

Vrata - brány

Součástí našeho programu je i široká nabídka vjezdových vrat, jak křídlových, tak i pojezdových. Na obě varianty Vám dle Vašeho přání namontujeme automatický pohon na dálkové ovládání. V cenách našich pohonů HÖRMANN jsou obsaženy všechny prvky nutné k bezchybnému provozu, tzn. hřebenové převody, dálkové ovladače, ochranné prvky zaručující bezpečnost obsluhy i kolemjdoucích a další.

Povrchová úprava

Povrchová úprava všech kovových částí je řešena ve standardním provedení syntetickým nátěrem. Za příplatek pak žárovým zinkováním nebo práškovou vypalovanou barvou ve všech odstínech RAL. Dřevěné části jsou opatřeny lazurovacím lakem.

Atypická výroba

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, rádi pro Vás připravíme podle Vašich námětů originální návrh.

Vyberte si

Inspirujte se naší nabídkou a porovnejte naše ceny s konkurencí. Rádi Vás přivítáme ve vzorkovně, kde naleznete celou řadu reálných vzorů.

Ceskobrodská 28  Praha 9
HRDLOؘEZY . naproti "LIDLu"
M: 602 396 102
E: info@abploty.cz

 

  MAPA